dia-eticaret

dia-eticaret

Dia E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), Dia Standart ve Dia Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir Dia çözümüdür.

  Demo talebi ve fiyat teklifi almak için telefonunuzu bırakabilirsiniz

  Web siteniz üzerinden satış olanağı tanıyan Dia E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeye olanak tanıyan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan ve ek özelliklere sahip bir program kullanacaksınız.

  E-Ticarette Dia Farkını Yakından Görün!

  E-ticaret Yazlımı

  Dia E-Ticaret Özellikler – Sanal Mağazanızı Yönetin!

   Anlık Muhasebe Entegrasyonu

  • Stok miktarları anında internette güncel
  • Siparişler anında ticari sisteminizde
  • Cari risk kontrolleri web ile entegre
  • Ürün fiyat güncellemeleri anında internette
  • Ürün ağacı ve ürün özellikleri

   Otomatik mesaj sistemi entegrasyonu ile toplu e-posta ve SMS Bildirimleri


  Dia: Teknolojiye Akıllı Dokunuşlar!

  Neden Dia E-Ticaret Yazılımına Sahip Olmalısınız?

  Dia B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz. Dia E-ticaret yazılımı ile ürün fiyatlarınızı ve özelliklerini ya da stok bilgilerini değiştirdikten sonra internet sayfanızda da anında değişimi gözlemleyebilirsiniz. Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerekirken  Dia E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının, internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürün.

  Dia B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyacak ve verimliliğinizi artıracaksınız. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla oluşturacaklar. Sanal POS ödemelerini yapabilecek, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alabilecekler.

   Demo talebi ve fiyat teklifi almak için telefonunuzu bırakabilirsiniz